home o nás produkty služby naše technika galerie kontaktyPrint EuroNova Group

know how v celém výrobním procesu polygrafie
vlastní výrobní areál v Plzni Tlučné
komplexní sortiment a rozsah služeb v odvětví polygrafie

NAŠE TECHNIKA:

OCÉ ARIZONA 350 XT

Skutečná jednička na trhu Océ Arizona 350XT. Tiskne na jakékoliv materiály v dokonalé fotografické kvalitě s maximální ostrostí barev. Potiskne jakékoliv druhy a velikosti materiálů díky velkému deskovému stolu. Možností tisku je 3D a tisk bílým inkoustem.

OCÉ ARIZONA 350 XT

Technické parametry:

velikost stolu 2,50 x 3,05m
3D a lentikulární tisk
tisk bílým inkoustem vytvrzeným UV zářením
kontinuální tisk na desky o rozměru 1,25 x 2,50m
možnost násobných přetisků

TECKWIN TECKSTONE

TeckStone je tiskový plotr o šíři tisku 3,2 m využívající hard-solventní inkoust. Zařízení je ideální pro tisk velkých aplikací, např. billboardů, bigboardů či bannerů. Maximální tiskové rozlišení stroje je 600 dpi, což je hodnota dostatečná pro většinu exteriérových aplikací. Použité hard-solventní inkousty zaručují vysokou mechanickou i UV odolnost.

TECKWIN TECKSTONE

Technické parametry:

tisková šíře 3 200 mm
maximální rozlišení až 600 dpi
použití CMYKLcLm
tisková rychlost až 40 m2/h
hard-solventní inkoust

HP SCITEX VISION XL 1200

Scitex Vision XL 1200 je šestibarevný stroj, jeho tisková šíře je 3,2 metrů. Rychlost tisku je až 55m2 za hodinu, rozlišení až 720 dpi. Možnost oboustranného tisku s dokonalým barevným gamutem.
Tato tiskárna je konstruována pro nejvyšší tiskové zatížení venkovních aplikací s velmi vysokou kvalitou tisků. Použitých 8 tiskových hlav na barvu zaručuje syté barvy i při vysokých rychlostech tisku. Další výhodou je možnost tisku na více rolí současně.

HP SCITEX VISION XL 1200

Technické parametry:

skvělá kvalita oboustranného tisku
solventní inkousty
pokročilé infračervené sušení tisků
vysoká rychlost a skvělá kvalita tisků
volitelný CMYK a CMYK+LC+LM

OCÉ CS 7075

Tento stroj je výborný na tisk deskových i rolových materiálů pro venkovní aplikaci, ale především pro interiérové tisky. Jeho rozlišení 660x660 DPI je dostačující pro všechny druhy tisku. Při tisku na tomto stroji se využívá CMYK. OCÉ tiskne na pevné podklady nebo ohebná média v rolích. Na tomto stroji můžeme tisknout přímo na různá tuhá média, např. sendvičové desky, desky z pěněného PVC, kompozity z hliníku a plastu. Stoly jsou snadno oddělitelné, aby vyhovovaly médiím v rolích jako např. samolepka, vinyl pro transparenty, papíry a různé druhy textilu. Tiskárna využívá UV pigmentové inkousty OCÉ IJC 700, které vytvářejí vysoce kvalitní výstup

OCÉ CS 7075OCÉ ARIZONA 350 XT

Posilou našeho tiskového parku se stala profesionální 3D fréza která frézuje, gravíruje, řeže, krájí, vrtá a drážkuje veškeré deskové materiály určené pro polygrafii a průmysl až do formátu 2040x3000 mm. Vakuový stůl uchytí deskové materiály a umožní tak jejich snadné opracování. Stůl je navíc rozdělen do více zón a umožňuje tak přichycení malých i velkých dílců. Oscilační nůž a rilovací kolečko nám umožňuje výrobu POS/POP stojanů a výrobu krabic i v malých nákladech. Ve spojení s naší stávající technologii Oce Arizona na přímý potisk deskových materiálů tvoří tyto stroje velmi výkonný tandem pro zpracování Vašich zakázek s důrazem na kvalitu a rychlost.

ZONDA - COMAGRAV

Toto zařízení je schopné frézovat hliník a jeho slitiny. Dělení plastových desek, frézování nebo řezání potištěných motivů, zvládá COMAGRAV ZONDA ve vysoké kvalitě stejně jako tvarování plastů do průmyslu. Je vhodný také pro opracování dřeva, zvládne totiž dokonalé 3D kreace, reliéfní písmo, efektní trojrozměrná loga, intarzie, apod.
Vakuový stůl uchytí deskové materiály a umožní tak jejich snadné dělení a tvarování. Vysokotlaký vakuový pracovní stůl je rozdělen na více zón a umožňuje tak přichycení malých i velkých dílců.

ZONDA - COMAGRAV

Technické parametry:

profesionální frézovací software Delcam ArtCAM Express
pracovní stůl z MDF
automatický senzor osy Z
mikrokrokovací mechanizmus
přesné kuličkové lineární vedení v osách XYZ

SVÁŘEČKA PVC MATERIÁLŮ ECOWELD

Tato svářecí jednotka je určena ke sváření všech PVC rolových materiálů. Šířka sváru je 25 mm. Na tomto stroji je možné vytvářet nejen zpevněné okraje plachet a sítí, ale samozřejmě také svářet dohromady pruhy u velkoplošných aplikací z PVC materiálů.

SVÁŘEČKA PVC MATERIÁLŮ ECOWELD

SUMMA S-CLASS OPOS-CAM

Nejrychlejší optický systém ve své třídě OPOS-CAM (Summa S-Class 160D) je již 4. generací systému rozpoznávání tiskových značek. Systém byl vyvinut pro zvýšení produktivity při výrobě velkých množství samolepek a jiných ořezů. Realizujeme na něm tvarový ořez tištěných samolepících fólií, až do šíře role 160 cm, řezané písmo, malonáklad kartonových krabiček. Jde o nejrychlejší optický systém ve své třídě.

SUMMA S-CLASS OPOS-CAM

Nejvýznačnější charakteristiky

nejrychlejší optický systém ve své třídě
dostupný jen v kombinaci S-Class t série
rychlost řezání 1414mm/sec (rychlost diagonální)
přítlaková síla 0 až 600g v krocích po 5g
vysoká přesnost

3x Mimaki JV33

Stroj tiskne v maximálním rozlišení 1440 dpi na širokou škálu materiálů při reálném výkonu 20 m²/hod.
Výsledný tisk nepodléhá klimatickým vlivům a má garantovanou tříletou barevnou stálost bez nutnosti následné povrchové úpravy (i při venkovní instalaci).

Mimaki JV33Mimaki JV33

Výsledný tisk nepodléhá klimatickým vlivům a má garantovanou tříletou barevnou stálost bez nutnosti následné povrchové úpravy (i při venkovní instalaci

CS 6407 SEIKO

Unikátní spojení bezkonkurenční 8-mi barevné kvality tisku s rychlostí produkčních tiskáren až 50m2. Stroje vybaven Mild ředidlovými inkousty s životností 2-3 roky ve venkovním prostředí. Inkousty se dodávají v 1,5l zásobnících, což ještě zvyšuje produktivitu stroje. Tiskárna je vybavena navíjecím zařízením pro bezobslužný tisk z role na roli.

CS 6407 Seiko

Nejvýznačnější charakteristiky

vysoká kvalita tisku
8mi barevný tisk
max. tisk 190cm
produkční tisk 40m2/hod
RIP Onyx PosterSHOP X10 Océ Edition

Čtyřbarevný režim tiskárny zajišťuje maximální produktivitu s rychlostmi tisku dosahujícími skvělých 60 m² za hodinu. V režimu osmibarevného tisku se přidává světle šedá, šedá, světle purpurová a světle azurová barva pro dosažení maximální kvality tisku s jemnými barevnými přechody a celkově fantastickou kvalitou obrazu s vysokou denzitou barvy.

LAMINÁTOR FLEXILAM 1636

Tento laminátor je konstruován jako vysoce profesionální zařízení a svými parametry převyšují s velkou rezervou vlastnosti laminátorů konkurenčních výrobců.
Je vybaven špičkovými profesionálními válci o hmotnosti 150 kg. Vysoký, pneumaticky řízený přítlak. Plně elektronické ovládání z obou stran laminátoru výrazně usnadňuje práci obsluze. Spolehlivý roll-to-roll systém nejvyšší třídy pro laminaci dlouhých návinů šetří čas.

LAMINÁTOR FLEXILAM 1636

Nejvýznačnější charakteristiky

přítlak dosahuje až 600 kg
pracovní šířka činí 165 cm
Měsíční zatížení (od, m2): 20
Průchodnost (mm): 40

Naše další stroje:

Automatická digitální převíječka rolí

Automatická převíječka s optickým počítáním kusů

Automatická digitální převíječka rolí

Automatická převíječka s optickým počítáním kusů

Horká ražba a plochý výsek

Šestibarevná UV tiskárna flexo

Horká ražba a plochý výsek

Šestibarevná UV tiskárna flexo

FLEXOTISK
DIGITÁLNÍ TISK
Samolepicí etikety

Speciální etikety

Etikety na kosmetiku

Logistické etikety

Grafické etikety
Etikety na kotoučích

Etikety na alkohol

Termo etikety

Potravinářské etikety

Etikety na víno
Billboardy
Vitríny
Backlighty
Obrazová plátna
Reklamní plachty
Papírové plakáty
Deskové materiály
Samolepky
Polepy aut
Podlahová grafika
Okenní samolepky
Reklamní trička
Tvarový ořez desek
 

Sídlo firmy:
Nádražní 2744/14
301 00 Plzeň
IČO: 26353610

Výrobní areály:
Hlavní 54
312 00 Plzeň - Tlučná

Západní 1401/63
360 01 Karlovy Vary

Objednávky a informace:
info@euronovagroup.com

Tiskárna Euronova

Logo
WFB Media     SEO